Meditāciju tehnikas un enerģētiskās prakses | Darbs ar dzīves situāciju spoguļiem


Mēs katrs esam unikāla būtne un katram no mums ir dažādas struktūras enerģētika un apziņas līmenis. Ir tik daudz dažādas meditāciju tehnikas un enerģētiskās prakses un bieži vien tās prakses, kuras der vieniem, iespējams, ka neder vai nestrādā citiem.

Bet visiem mērķis ir viens - būt laimīgam un veselam pašam sevī un piedzīvot interesantu un pilnvērtīgu dzīvi. Jo plašāka ir apziņa, jo smalkāki procesi notiek enerģētikā un jo vairāk jāsaprot, ko ar to visu darīt. 

Uz jautājumu “Vai ir taisītas meditācijas vai enerģētiskās prakses”?, parasti saņemu atbildi: 
“Ir kaut kas darīts, bet nezinu, vai to daru pareizi”.

Kā strādāt ar sevi un izmantot nākotnes laika potenciālu, 
lai nebūtu jāpiedzīvo šīs negatīvās situācijas ikdienā!

Tāpēc šajā vebinārā stāstīšu par dažādiem meditāciju un enerģētisko prakšu pielietojumiem. Veiksim konkrētas meditācijas un skaidrošu to jēgu, atbildēšu uz jautājumiem pēc veiktās meditācijas, kā arī stāstīšu, kāda ir atšķirība starp meditāciju un enerģētiskajām praksēm.

Runāsim par to, kas notiek, kad enerģētiskais bloks pēc veiktās meditācijas/prakses ir iznācis fiziskajā plānā, kā nepatīkama situācija un ko ar to darīt, lai neveidotu karmu, kas atkal iet uz riņķi. 
Ieguvumi pēc šī vebināra:

- izpratne par meditāciju veidiem un kāda meditācija jāveic konkrētā brīdī,

- izpratne par meditācijām, kas jāveic katru dienu, bet kuras var veikt tikai tad, kad jūti vajadzību,

- izpratne par atšķirībām starp enerģētiskajām praksēm un meditācijām,

- izpratne par to, ko darīt ar ikdienas stresu konkrētā brīdī,

- izpratne par to, kā veidojas nākotnes nepatīkamie notikumi un ko darīt, lai tos “mīkstinātu” vai neitralizētu vispār,

- atbilde uz jautājumu:” kāpēc pēc dažām meditācijām vai praksēm jūtos sliktāk, nekā labāk".

Kursu vada Inta Brūna 
Vietnes www.dziveskods.lv vadītāja, personības izaugsmes trenere, dvēseļu dziedniece un dvēseļu līgumu kuratore, garīgā skolotāja.

Manos spēkos ir redzēt cilvēkā tās pārliecības, kas viņam rada problēmas un nepatīkamas situācijas dzīvē, transformēt tās un iedot instrukciju, lai viņš pats mācētu apzināti radīt savu realitāti tādu, kādu vēlas. Esmu pavadone starp cilvēkiem redzamo un neredzamo pasauli. Brīžos, kad cilvēks pazaudē savu saikni ar intuīciju, savu būtību, jūtas apmaldījies un iegājis strupceļā, tad varu aizvest viņu atpakaļ pie sevis un atjaunot pazaudēto saikni.


Iegādājies kursu un iegūsti tūlītēju pieeju praksēm!